1. Domov
  2. /
  3. Urnik nastopov

URNIK

PARALIMPIJSKE IGRE TOKIO 2020

od 24. 8. do 5. 9. 2021

SLOVENSKI ČAS
TOKIO LOCAL TIME

24. 8. 2021

OTVORITVENA SLOVESNOST (prenos na TV SLO)
od 13:00 do 16:00
od 20:00 do 23:00

25. 8. 2021

PARANAMIZNI TENIS (TRTNIK)
od 11:40 do 12:20 kvalifikacije redni del
od 18:40 do 19:20 kvalifikacije redni del

26. 8. 2021

PARANAMIZNI TENIS (TRTNIK)
od 11:00 do 11:40 kvalifikacije redni del
od 18:00 do 18:40 kvalifikacije redni del

27. 8. 2021

PARANAMIZNI TENIS (TRTNIK)
od 5:20 do 6:00 kvalifikacije redni del
od 12:20 do 13:00 kvalifikacije redni del

PARALOKOSTRELSTVO (FABČIČ)

od 7:00 do 10:00 kvalifikacije
od 14:00 do 17:00 kvalifikacije

29. 8. 2021

PARANAMIZNI TENIS (TRTNIK)
od 4:45 do 5:30 finale
od 11:45 do 12:30 finale

od 6:30 do 6:45 podelitev medalj
od 13:30 do 13:45 podelitev medalj

PARAATLETIKA (PLANK)
od 12:20 do 14:00 (disk M, F52, finale)
podelitev medalj 30. 8. 2021 od 10:31 do 10:37
od 19:20 do 21:00 (disk M, F52, finale)
podelitev medalj 30. 8. 2021 od 10:31 do 10:37

30. 8. 2021

PARAPLAVANJE (ŽNIDARŠIČ SVENŠEK)

od 2:57 do 3:04 100 m hrbtno S6, kvalifikacije
od 10:52 do 10:58 finale 100 m hrbtno S6 (podelitev 11:39 do 11:46)
od 9:57 do 10:04 50 m delfin S6, kvalifikacije
od 17:52 do 17:58 finale 50 m delfin S6 (podelitev od 18:39 do 18:46)

PARASTRELSTVO (PINTER)

R1 zračna stoje kvalifikacije od 3:45 do 5:00
R1 zračna stoje finale od 6:15 do 6:45 (podelitev od 7:00 do 7:15)
R1 zračna stoje kvalifikacije od 10:45 do 12:00)
R1 zračna stoje finale od 13:15 do 13:45 (podelitev od 14:00 do 14:15)

PARASTRELSTVO (TIRŠEK)

R4 zračna stoje kvalifikacije od 6:15 do 7:30
R4 zračna stoje finale od 8:45 do 9:15 (podelitev od 9:30 do 9:45)
R4 zračna stoje kvalifikacije od 13:15 do 14:30)
R4 zračna stoje finale od 15:45 do 16:15 (podelitev od 16:30 do 16:45)

PARAKOLESARSTVO (DOPLIHAR)
od 1:00 do 4:30 kronometer H3 (podelitev od 5:29 do 5:36)
od 8:00 do 11:30 kronometer H3 (podelitev od 12:29 do 12:36))

1. 9. 2021

STRELSTVO (PINTER)
R3 zračna leže kvalifikacije od 2:30 do 3:20
R3 zračna leže finale od 4:30 do 5:00 (podelitev od 5:15 do 5:30)
R3 zračna leže kvalifikacije od 9:30 do 10:20
R3 zračna leže finale od 11:30 do 12:00 (podelitev od 12:15 do 12:30)

STRELSTVO (TIRŠEK)

R5 zračna leže kvalifikacije od 4:30 do 5:30
R5 zračna leže finale od 6:45 do 7:15 (podelitev od 7:30 do 7:45)

R5 zračna leže kvalifikacije od 11:30 do 12:30
R5 zračna leže finale od 13:45 do 14:15 (podelitev od 14:30 do 14:45)

KOLESARSTVO (DOPLIHAR)

od 7:20 do 9:28 cestna dirka H3 (podelitev od 9:56 do 10:03)
od 14:20 do 16:28 cestna dirka H3 (podelitev od 16:56 do 17:03)

PARAPLAVANJE (ŽNIDARŠIČ SVENŠEK)

od 2:19 do 2:27 100 m hrbtno S6, kvalifikacije
od 10:16 do 10:23 finale 100 m hrbtno S6 (podelitev 11:10 do 11:17)
od 9:19 do 9:27 100 m hrbtno S6, kvalifikacije
od 17:16 do 17:23 finale 100 m hrbtno S6 (podelitev od 18:10 do 18:17))

PARALOKOSTRELSTVO (FABČIČ)
od 3:00 do 7:15 1/16 finala
od 10:30 do 14:55 (1/8, ¼, ½ finale, dvoboj za bron, dvoboj za zlato, podelitev)
od 10:00 do 14:15 (1/16 finala)
od 17:30 do 21:55 (1/8, ¼, ½ finale, dvoboj za bron, dvoboj za zlato, podelitev)

4. 9. 2021

PARASTRELSTVO (TIRŠEK)
R9 50 m malokalibrska puška leže kvalifikacije od 5:30 do 6:30
R9 50 m malokalibrska puška leže finale od 7:45 do 8:15 (podelitev od 8:30 do 8:45)
R9 50 m malokalibrska puška leže kvalifikacije od 12:30 do 13:30)
R9 50 m malokalibrska puška leže finale od 14:45 do 15:15 (podelitev od 15:30 do 15:45))

5. 9. 2021

ZAKLJUČNA SLOVESNOST
od 13:00 do 17:00
od 20:00 do 24:00